Akademia Managerów MBA Fitness

Pozwól uzbroić się w wiedzę!

Rusza II edycja Akademii Managerów, w nowej formule MBA, wykorzystującej Action research, gdzie przedsiębiorcy uczą przedsiębiorców i dzielą się własnymi wpadkami, sukcesami i doświadczeniem. Na bazie poprzednich edycji, to właśnie ta formuła okazała się najbardziej skuteczna dla studentów, którzy musieli wdrożyć tę wiedzę wraz z narzędziami w swoje biznesy.

Już od października 2020 zaczynamy przemierzać całą Polskę w poszukiwaniu ciekawych modeli dla mikro-biznesów. Chcemy uzbroić w wiedzę kolejnych Biznesowych Wojowników, których głównym motorem napędowym jest pasja.

Chciałbyś aby Twój biznes dobrze prosperował zarówno dla Ciebie, Twoich pracowników jak i klientów? Masz dość walki od 10. do 10. modląc się o to, by “kolejny miesiąc był lepszy?”. Czujesz, że topisz pieniądze, ale nie wiesz co zrobić, by zoptymalizować koszty i pracę własnej placówki lub marki?

Nasi doświadczeni już w bojach praktycy wyszkolą kolejną grupę Wojowników, których nie będzie można zagiąć żadną klauzulą zakazaną, kampanią marketingową czy targetowaniem, a nawet roszczeniowym pracownikiem i wymagającym klientem.

Najczęściej zadawane pytania

ODP: Pierwsze 20 osób otrzymuje je automatycznie po zapisaniu się. Wpłaca 1000 zł przy zapisie i pozostałą kwotę w ratach lub w całości (szczegóły w mailu potwierdzającym). Po wyczerpaniu tej puli, cena wraca do kwoty pierwotnej, bez stypendium.

ODP: To nie jest dotacja, środki na stypendium są w 100% środkami wypracowanymi przez Fundację i otrzymuje je każdy, z 20 studentów, który się zapisze

ODP: NIE, forma Akademii, to w 100% forma warsztatowa, dlatego też stawiamy na indywidualne podejście. Prowadzący to w 100% praktycy-przedsiębiorcy, którzy podzielą się tym co sami zrobili, opatentowali i powtórzyli wielokrotnie. Nie będzie nudnych teorii jak na studiach i masy materiałów do przerobienia – stawiamy na praktykę i narzędzia, które możecie wykorzystać już następnego dnia u siebie.

ODP: Oczywiście, otrzymasz oficjalny dyplom ukończenia Akademii, potwierdzony, przez wszystkich, 20 prowadzących własnym podpisem. Każdy zjazd będzie osobno egzaminowany i będzie potwierdzeniem PRAKTYCZNYM nabytych umiejętności. Dodatkowo do 3 miesięcy po ukończeniu Akademii (w ramach uczestnictwa – bez dodatkowych kosztów) będzie można się starać o dodatkowy, złoty certyfikat potwierdzający wykonanie zakresu programu w praktyce w swojej placówce, na swoim projekcie lub na swojej marce (szczegóły w dziekanacie Akademii)

ODP: Absolutnie nie, egzaminy, które będą przeprowadzane przez prowadzących, będą weryfikacją praktycznych umiejętności w postaci danego zadania. Każdy student Akademii, będzie miał czas do kolejnego zjazdu by wykonać zadania, które prowadzący zadadzą i na tej podstawie zostanie im zaliczony i oceniony dany zjazd.

ODP: Oceniani będziecie na 3 sposoby. Pierwszy będzie oceną ogólną daną przez każdego prowadzącego na podstawie pracy podczas danych warsztatów. Druga ocena będzie dotyczyła zadań w ramach egzaminu po każdym zjeździe. Suma tych dwóch ocen będzie na pierwszy dyplomie. Trzecia ocena to ocena praktyczna, do max 3 miesięcy po ukończeniu akademii i będzie potwierdzona złotym certyfikatem jako uzupełnienie do dyplomu Akademii.

Co zaskoczyło Wojowników na poprzedniej edycji?

“Nieszablonowe podejście do tematu, energia i uśmiech ludzi, którzy to organizują. Profesjonalizm – przez to jakich ludzi zrzesza wokół siebie, którzy mają coś do powiedzenia na ten temat” – Karina, uczestniczka I edycji Akademii Managerów

“Nie chcemy słuchać kolejnych teorii, które dobrze brzmią, ale są ciężkie do przełożenia na praktykę – przyjechałem tutaj by dowiedzieć się nie tego jak “inni BY to zrobili”, a posłuchać, tych, którzy to ZROBILI wielokrotnie i potrafią podzielić się wiedzą” – podsumowuje jeden z adeptów.

Przestań topić pieniądze

Nasze praktyczne podejście do przekazywania wiedzy daje uczestnikom możliwość zarabiania na swojej pasji, jednocześnie nie martwiąc się o kwestie finansowe, marketingowe, komunikacyjne, prawne i organizacyjne. Uzbraja ich w umiejętność zarządzania sobą, czasem, pracownikami i swoją placówką. 

Armia Generałów Akademii kompleksowo przygotuje Was do zmierzenia się z wyzwaniami stawianymi przed osobami prowadzącymi własną markę fitnessową lub taneczną, bez względu czy prowadzą biznes w formie szkoły, klubu, czy studia. Niektórzy absolwenci posiadają swoje internetowe lub mobilne biznesy w tej branży i stwierdzili, że program idealnie wpasował się w ich oczekiwania.

Jak wygląda codzienność managera?

Co mówią uczestnicy?

Zasady uczestnictwa

Audyt placówki

Płatność ratalna i CENNIK

Cennik uwzględniający STYPENDIA DLA ADEPTÓW – 49%:

 • DO 01.04 3800 zł (7800 zł bez stypendium)
  DO 01.04 – 4250 zł w 5 ratach
 • Do 01.05 – 4050 zł (8050 zł bez stypendium)
  Do 01.05 – 4500 zł w 4 ratach
 • Do 01.06 – 4300 zł (8300 zł bez stypendium)
  Do 01.06 – 4900 zł w 3 ratach

* 1000 zł opłaty rezerwacyjnej przy zapisie, pozostała kwota lub pierwsza rata do 20 dni od zapisu.

Audyt placówki

Warunki przyznawania STYPENDIÓW

 • stypendium 49% zostanie przyznane pierwszym 20 studentom, którzy wpłacą 1 000 zł opłaty rezerwacyjnej przy zapisie,
 • każda osoba z pierwszych 20 zapisanych otrzyma stypendium 49%.ze środków Fundacji,
 • na stypendia w II edycji przeznaczamy ponad 80.000 zł wypracowanych przez działalność Fundacji.

*100% środków pochodzi z budżetu wypracowanego przez projekty Fundacji na przestrzeni lat 2019-2020.
*nie pobieramy dotacji, pracujemy jedynie na środkach wypracowanych samodzielnie

Audyt placówki

Dla kogo jest Akademia

 • Właścicieli mikrobiznesów i małych placówek, którzy muszą ze wszystkim radzić sobie sami,
 • Dla osób na stanowisku managerskim w branży fitness, które chcą się doszkolić,
 • Dla trenerów, którzy chcą lepiej zarządzać swoją marką i kapitałem,
 • Dla pasjonatów, którzy planują profesjonalizować swój zawód,
 • Dla osób posiadających już duże doświadczenie, ale chcących dowiedzieć się jak poradzili sobie z tym inni praktycy, by móc samemu wyszkolić następców.

Harmonogram zjazdów 2020/2021

 • 24 – 25 Października: ŁÓDŹ
 • 21 – 22 Listopada: TARNÓW
 • 16 – 17 Stycznia: WARSZAWA
 • 20 – 21 Lutego: ŁÓDŹ
 • 20 – 21 Marca: KATOWICE
 • 17 – 18 Kwietnia: WARSZAWA
 • 15 – 16 Maja: GDAŃSK
 • 18 – 20 Czerwca: ZAKOPANE

Zobacz generałów w nowej roli

Relacje z poprzednich edycji

*Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 §1. Kodeksu Cywilnego

Tematy zjazdów

 • biznes trenera, czyli jak wykorzystać potencjał Twoich pracowników (jak doprowadzić do sytuacji, gdy pracownik się usamodzielnia, a jednocześnie nie chce odchodzić z klubu. Co motywuje naszych trenerów do tego by pracować z nami, jak tworzyć do tego przestrzeń by każda ze stron zarabiała i osiągała korzyści poza majątkowe wspólnie)
 • profesjonalizacja Twojej pasji, żeby pracowała na Ciebie (wykonujesz na co dzień wiele czynności, ale przynajmniej w kilku z nich się naprawdę odnajdujesz i czujesz jak ryba w wodzie. Jak wydobyć te umiejętności i czynności, które faktycznie nas pasjonują w pracy, a jak wyizolować zbędne czynności, których wykonywać nie chcemy, ale w praktyce musimy. Te wszystkie czynności mają pomóc nam w delegowaniu zadań, ergonomii pracy i podniesieniu skuteczności przy jednoczesnym zadowoleniu z naszej roli w firmie)
 • kluczowe aspekty organizacyjne powodujące, że jedni osiągają wyniki, a inni upadają (zarządzanie grupą trenerów, selekcja osób do zespołu, plany sprzedażowe i struktury tworzenia celów. Skuteczne metody na leje sprzedażowe, które nie odstraszają klientów)
 • budowanie i eskalacja marki (jak skutecznie zarządzać marką, w momencie rozrostu – z jednego do kilku klubów. Później z kilku do kilkunastu i kilkudziesięciu – jakie czekają nas wyzwania na jakich etapach. W jakie błędy najczęściej wpadają przedsiębiorcy i czego warto unikać. Jak układały się procesy przez lata zarządzania klubami i z czego warto korzystać)
 • praktyczne elementy zarządzania klubem, potencjałem ludzkim oraz kapitałem (Jak budować system finansowy i procesy kapitałowe, tak by mieć kontrole nad tym co się dzieje w firmie gdy ona rośnie. Jakie elementy kontrolne wprowadzić, by nie przeszacować kosztów. Jakie błędy przy budowaniu arkuszy kalkulacyjnych popełniają przedsiębiorcy i czego warto unikać)
 • Jak budować strefy treningowe w oparciu o decyzje sprzedażowe. Jak pracować z trenerami, tak by klienci częściej wracali na zajęcia.
 • automatyzacja procesów w klubie oraz skalowanie biznesu (jak poprawnie delegować zadania, jak budować skuteczne zespoły i je motywować. Jak rekrutować ludzi i rozdzielać awanse. Jak uczyć ludzi zarządzania, by sami przejmowali rolę lidera. Budowanie struktur organizacyjnych i stanowisk)
 • zarządzanie milenialsami i ich prognozowana dominacja na rynku pracy w branży fitness / dance (Jak rekrutować i zarządzać młodymi – rok 2025 = 75% milenialsów na rynku pracy. Jak oni pracują, czego wymagają, co ich motywuje, a czego absolutnie nie wolno przy nich robić by ich nie stracić. Jak skutecznie nimi przewodzić, by budować własny autorytet. Jak budować z nich liderów, którzy są zaangażowani poza godzinami pracy)
 • trening mentalny w oparciu o psychologię sportu i badania związane ze skutecznością liderów pracujących pod dużą presją czasu i stresu – jak to wykorzystać w pracy managera oraz nad managerami
 • psychologia przywództwa, jak skutecznie zarządzać sobą i innymi (dlaczego jedni nas słuchają, a inni nie – jak to wykorzystać)
 • kryzys liderów, jak wyprzedzić konkurencję skutecznie wpływając swój zespół ( jakie rzeczy są naturalne za granicą, a które warto już teraz adoptować do polskich realiów)
 • praktyczne aspekty prawne i największe zagrożenia związane z przepisami dotyczącymi branży fitness / dance (wszystko co zmienia się na 2020 – VAT, CIT, PIT, ZUS, UMOWY, PODZIELONA PŁATNOŚĆ, FAKTURY, BIAŁA LISTA, REJESTRY BENEFICJENTÓW, ODPADY itp)
 • optymalizacja kosztów stałych w oparciu o aspekty księgowe kluczowe przy kalkulacji rentowności placówki (oszczędność od 10-30% obecnych obrotów – w zależności od skali)
 • zabezpieczenia, umowy oraz ubezpieczenia, czyli jak uniknąć przykrych konsekwencji w kontekście roszczeń klientów (regulaminy, umowy ubezpieczeniowe, oświadczenia klientów, prawo konsumenckie, UOKiK)
 • dźwignie kapitałowe, elementy kredytowania oraz fundamentalne aspekty budżetowe przekładające się na sukces placówki i płynność finansową (gdzie banki korzystają z naszej niewiedzy, jakie instrumenty są opłacalne, a jakie nie i jak to liczyć. Alternatywne sposoby na budowanie zaplecza finansowego w oparciu o istniejące już struktury firmowe)
 • wizerunek, PR, komunikacja marki, negocjacje z partnerami biznesowymi w branży fitness / dance (jak zdobywać partnerów, sponsorów i współpracować z innymi markami, jako dźwignia do naszego biznesu)
 • poprawna komunikacja z klientami, działanie w kryzysowych momentach oraz dźwignie psychologiczne rozładowujące konflikty (jak komunikuje się człowiek, jak komunikuje się firma, a jak komunikuje się marka)
 • budowanie profesjonalnego profilu w oparciu o social media (różne kanały – YT, IG, FB, itp) tak by była dźwignią dla naszego biznesu (jak wykorzystać Youtube/IG/FB do tego by pracował na nas i naszych klientów. Zwiększanie przychodów z usług za pośrednictwem dobrego zaangażowania przez video)
 • skuteczna reklama w 2020/ 2021 roku, co warto wiedzieć, a czego nie wie Twoja konkurencja (jakie elementy wykorzystywać, by być krok przed innymi)
 • e-marketing, czyli jak skutecznie wykorzystać najnowszą technologię do poznania potrzeb klienta (jak zaadoptować sztuczną inteligencję do działań sprzedażowych i reklamowych, by nie zajmowała nam czasu i podnosiła skuteczność)
 • zasady funkcjonowania algorytmów w serwisach społecznościowych zapewniające docieranie do sprofilowanych grup odbiorców (czyli co robić, a czego nie robić, by zasięgi rosły)
 • produkty online w branży fitness / dance, jak je tworzyć i sprzedawać
 • automatyzacja procesów online i niezbędne narzędzia do efektywnego funkcjonowania w świecie cyfrowym,
 • podniesienie sprzedaży w procesie wdrożeniowym, rekrutacyjnym i systemowym
 • jak dokonać kalkulacji rentowności oraz punktów zapalnych, gdy potrzebna jest całkowita modyfikacji pierwotnej strategii
 • zwiększanie sprzedaży (bazując na ostatnich miesiącach, podkręcamy sprzedaż)
 • budowanie strategii handlowych (bazując na poprzednich ruchach uszczelniamy strategię sprzedażowa)
 • prowadzenie zespołów sprzedażowych (jak zbudować zespół, który samodzielnie zadba o wyniki sprzedażowe)
 • przygotowanie na nowy sezon (jak spiąć ostatnie 7 miesięcy doświadczeń, by sezon był rekordowy)
 • podsumowanie wszystkich nabytych umiejętności