CIĄGLE GASISZ POŻARY W FIRMIE? 7 Narzędzi, które za darmo zautomatyzują Twój Klub Fitness, Szkołę Tańca czy Studio Treningowe

Też masz wrażenie, że ciągle gasisz pożary firmie i praktycznie kręcisz się w kółko? Jak nie telefon, to mail, albo pracownik nawala i trzeba za niego wykonać robotę? Jak się już uspokoi to przychodzi pismo albo jakież zwroty i nim się obejrzysz jest sobota, a Ty masz ochotę strzelić sobie w łeb myśląc, że znów w poniedziałek otworzysz firmę?

Znamy to aż za dobrze. Sam przez lata wmawiałem sobie, że muszę być dobry we wszystkim. Presja społeczeństwa, przywary kulturowe i oczekiwania innych sprawiły, że uznawałem, że jak się nie znam na wszystkim i nie kontroluję każdego procesu w firmie, to znaczy, że się nie nadaję. Brzmi znajomo? A ilu z tych “wujków dobra rada” prowadziło swoje biznesy, zarządzało ludźmi kiedykolwiek albo samodzielnie pracowało na swoją pensję ryzykując całym majątkiem… no właśnie!

POMAGAMY WSZYSTKIM, A KTO POMOŻE NAM?

Pomyślałem, że przyda Ci się mały pomocnik w pracy, który nie krzyczy o podwyżkę, nie potrzebuje jeść, nie ma gorszych dni, macierzyńskiego i urlopu. Oto TOP 7 narzędzi pomagających w biznesie [na moim przykładzie], z których korzystamy w ramach #ZarabiajNaPasji i #KancelariaIRBIS, które znacząco zmieniły sposób naszej pracy:
 • zautomatyzowały prosto, powtarzalne procesy
 • zaoszczędziły sporo czasu, dzięki temu mamy go nadmiar na pracę kreatywną
 • pozwoliły poukładać zespół, tak, że nie pytamy co 5 min, kto co robi
 • dzięki nim wyłapujemy luki w naszym planie (marketingowym albo operacyjnym)
 • dzięki nim szybko przeprowadzamy klienta przez proces sprzedaży, aż po support i dalszą realizację usługi
 • dzięki nim cały czas wiemy co się dzieje z naszymi zespołem, kto co zrobił i monitorujemy postępy, przy jednoczesnym “niezapominaniu” kto co ma jeszcze do zrobienia
 • dzięki nim mamy w jednym miejscu WSZYSTKIE ruchy klienta, wiemy kiedy kto z nim rozmawiał, co się działo, kiedy jechał z kotem to weterynarza i do kogo oddzwonić za 8 miesięcy
Chcę się tym z Wami podzielić, jak kiedyś ktoś ze mną. Przynajmniej JEDNO z tych narzędzi kompletnie rewolucjonizowało proces planowania i procesów, a wiem, że z tym jest największy problem firmie. Jak wiecie, nie mam problemu z tym, by pokazywać od środka jak działają nasze firmy, a robię to, bo wiem, że dzięki temu Wasze również mogą działać lepiej, a to część naszego z kolei zadania jakie sobie postawiliśmy!
Ma być Was STAĆ na święty spokój – zatem do dzieła i poszukajmy tych oszczędności czasu, nerwów i pieniędzy i zaprzęgnijmy do tego aplikacje / narzędzia / sztuczną inteligencje, by odwaliła pracę za nas.

PS. większość z tych narzędzi jest darmowych i dostępnych od ręki ;)

A testowaliście już ChatGPT w swoich klubach fitness, szkołach tańca albo studiach treningowych?

Sprawdźcie jak może oszczędzić Wam czas i skutecznie odciążyć z codziennych prac ⤵⤵⤵


JAK ZAUTOMATYZOWAĆ ZAPISY W KLUBIE FITNESS CZY SZKOLE TAŃCA?

Wkurza Cię ciągle odwoływanie zajęć przez klientów, przekładanie ich, odrabianie lub brak informacji, że ktoś jest nieobecny? A może klienci płacą po czasie i nie trzymają się ustaleń.
Automatyzując zapisy i podpinając kartę klienta zyskujesz:
 • terminowe wpłaty na konto, bez dyskusji
 • stały monitoring swoich zajęć i ich rentowność
 • to, że system załatwia za Ciebie niewygodne tematy związane z brakiem zniżek, promocji czy wpłatami po terminie
 • więcej czasu na relacje z klientami, a nie na uzupełnianie tabelek w excelu, które są wadliwe i trzeba wszystko robić ręcznie
Zobacz jak to działa w praktyce – poniżej nagranie z warsztatu, gdzie uczymy podłączenia kart wraz z pełną informacją co jest niezbędne, jeśli sprzedajemy online karnety i usługi ⤵⤵⤵


“Kuloodporna firma w branży fitness, tanecznej i treningowej”

To rekomendowana strategia na najbliższe miesiące, która sprawi, że Ty i Twoja firma będziecie mniej podatni na perturbacje, inflacje, odpływ klientów czy wzrost cen. Jest to też element akcji #PlanOdbudowy #KlasyŚredniej, która ma na celu wsparcie przedsiębiorców i przygotowanie ich na najbliższe 6-12 miesięcy jeśli chodzi o sytuacje inflacyjną, wzrost cen i sytuacje gospodarczą.
W poniższym video opowiadam m.in.:
 • jakie strategie nasi klienci wykorzystywali w ostatnich miesiącach i co się sprawdziło?
 • które wdrożenia, które zrobiliśmy w firmach podziałały najlepiej, a co było kompletną klapą?
 • jak zaudytować własną firmę, by wyczuć co warto wdrożyć już teraz i na co zwrócić uwagę?
Dlaczego warto zobaczyć do końca?
 • video trwa niecałe 40 minut – tylko mięso
 • konkretnie pokazuje co warto zrobić i jak to działa
 • analizuje co można zyskać i w jakiej skali w przeliczeniu na złotówki (na bazie realnych historii naszych klientów)
 • mówię jakie inni zgłaszali, że mają przeszkody w codzienny funkcjonowaniu firmy i jak pomogliśmy je usunąć
…myślę, że to będzie wartość dodana i da Ci spore pole do popisu ładując przy okazji energię po ciężkich 3 latach. Zapraszam!

Czujesz, że utknąłeś w miejscu?

Sprawdź naszą PLAYLISTĘ prawną i upewnij się,
czy to rozwiązanie DLA CIEBIE?

by było Cię w końcu STAĆ, na święty spokój!

Samodzielnie dobierz pakiet pod Twoje potrzeby,
zobacz co MY MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

i samodzielnie OBLICZ koszty współpracy!