821

PRZEDSIĘBIORCÓW
(Ochronionych przed kontrolami i karami instytucji takich jak US, ZUS, ZAiKS, ZPAV, STOART, SANEPID czy Policja)

7 lat

SKUTECZNOŚCI
(Żadnen z naszych klientów nie zapłacił złotówki kary za legalną optymalizacje czy zabezpieczenia prawne)

od 3 169

MIESIĘCZNIE
(Minimalny przedział optymalizacji kosztów przedsiębiorcy po pierwszym miesiącu współpracy)

Masz własny biznes, ale zależy Ci na tym by móc spać spokojnie?

Obawiasz się kar i kontroli?

Czy wydaje Ci się, że odkąd założyłeś firmę to wszyscy czegoś od Ciebie chcą, a nikt nie chce Ci pomóc?

Upewnij się jakie obowiązki prawne musisz spełnić, by robić to w pełni legalnie i spać spokojnie.

Zostaw maila, a nasz dział prawny skontaktuje się z Tobą, póki nie jest za późno.

lub umów się na rozmowę telefoniczną

Od 2015 reprezentujemy interesy przedsiębiorców

Co mówią dane?

Wyniki naszych analiz pokazują, że przedsiębiorcy w branży mają największy problem z:

 • Bezpieczeństwem własnego biznesu (kontrole, kary, brak odpowiednich dokumentów)
 • Zmiennością przepisów (nowelizacje ustaw, nowe obowiązki, RODO, papierologia)
 • Opłatami z tytułu odtwarzania muzyki (ZAIKS, ZPAV, STOART)
 • Optymalizacją kosztów prowadzenia działalności (ZUS i podatki)
 • Zapisami w regulaminie czy umowach narażającymi na wysokie kary (klauzule zakazane, naruszenia praw konsumentów, kary od UOKiK)
 • Znajomością alternatywnych rozwiązań prawnych, które pozwolą mu zabezpieczyć swój biznes (reklamacje, zwroty, kontrole, donosy, oczernianie w sieci)
 • Prawo w internecie (sprzedaż na odległość, regulaminy sklepów, platform, umowy wizerunkowe itp.)

Chcesz przestać płacić za błędy innych?

Nie jesteś pewien czy możesz SPAĆ SPOKOJNIE? Nie jesteś prawnikiem i chciałbyś się skupić w 100% na prowadzeniu swojej firmy? Nie wiesz jak zweryfikować czy Twój prawnik albo księgowa robią to dobrze? Każda branża ma swoją specyfikę i tylko osoby, które są w nią zaangażowane, będą w stanie odpowiednio doradzić, PONIEWAŻ ZNAJĄ REALIA i sami tym żyją.

Wyślij do nas dokumenty – dokonamy bezpłatnej analizy, byś sam mógł to zweryfikować

Polecane artykuły

Jeszcze do niedawna, posiadanie prawnika, to był wyjątek od reguły… jak prowadzić własną firmę, skoro ciągle musimy monitorować przepisy?

Pytanie czy masz czas by SAMEMU się tego uczyć od nowa?

Na czym polega współpraca?

 •  DOKUMENTY I ZABEZPIECZENIA SKROJONE NA MIARĘ POD TWOJĄ BRANŻĘ
  Formalności to w biznesie główna linia obrony. Warto mieć pewność jakie czyhają  na nas pułapki w przepisach i dostosować dokumenty pod specyfikę naszej branży.
 • OPIEKA I UPDATE DOKUMENTÓW 
  Monitorujemy zmiany w prawie przez cały okres współpracy oraz wdrażamy nowe rozwiązania, tak byś spał spokojnie. Sani proponujemy optymalizacje i zmiany, które będą korzystne dla Ciebie.
 • PEŁNY DOSTĘP DO SUPPORTU I WSPARCIE
  Szkolimy Twój zespół, konsultujemy zmiany, wdrażamy procedury i formalności. Wszystko dzieje się online oraz za pomocą video-konferencji, co jest wygodne i skuteczne

Co od nas otrzymujesz?

 • OPIEKĘ PRAWNĄ
  Brak strachu przed kontrolami, karami czy naruszeniami (ZUS, SANEPID, US, ZAiKS, UOKiK). W razie jakichkolwiek problemów, przejmujemy kontakt z danym urzędem czy instytucją jako pełnomocnik
 • OPTYMALIZACJĘ KOSZTÓW
  Minimum 2000 zł miesięcznie dzięki legalnej optymalizacji wynikającej z przepisów (ZUS, podatki, licencje, umowy). Jest wiele konstrukcji prawnych, które pozwalają na bezpieczniejsze i tańsze prowadzenie biznesu
 • WIEDZĘ I WSPARCIE
  Dostęp do narzędzi, gotowych rozwiązań i doświadczenia praktyków z branży (automatyzacja i strategia). Dowiedz się od osób z wieloletnim doświadczeniem, jakie rozwiązania okazały się najskuteczniejsze.

Darmowy audyt! Jak to działa?

KROK 1 Kontakt

Zostaw maila i nr telefonu. Nasz zespół w ciągu 24 h skontaktuje się Tobą i poprosi o podstawowe informacje oraz niezbędne dokumenty.

Audyt placówki

KROK 2 Analiza

Dział prawny ZA DARMO wskaże błędy w dokumentacji, określi ryzyka, przedstawi rozwiązania optymalizacyjne, wyceni przyszłą pracę i zaproponuje zakres działań.

KROK 3 Działanie

Wybierasz zakres zmian i akceptujesz warunki. My opracowujemy formalności, szkolimy Twój zespół i pomagamy wdrożyć dokumentacje i procedury.

Zaufali Nam

Jana Šedová

Zdecydowanie polecam! Szczególnie w tym trudnym czasie, kiedy są niesamowicie pomocne sprawdzone źródła informacji. Dzięki współpracy z Fundacją nie muszę godzinami wyszukiwać i interpretować chaotyczne informacje w sieci, ponieważ wiem, że to za mnie zrobią fachowcy. Na dodatek szybko, klarownie i z wysoką kulturą osobistą.

Jana Šedová

Studio Tańca Jazzowego Tam Tam

Darian Wiesner

Polecam Kancelarię Irbis, ze względu na kompleksową obsługę prawną branży tanecznej w tych trudnych czasach. To co wyróżnia Kancelarię to stały kontakt z Klientem, bardzo szybkie odpowiedzi na pytania, wspomniana właśnie kompleksowość, którą rozumiem jako zabezpieczenie różnych obszarów mojej działalności, zespół uprzejmych profesjonalistów.

Darian Wiesner

Fruwająca Akademia Tańca

Katarzyna Cabaj

Trafiłam przez przypadek do Was, chociaż podobno przypadków nie ma i Bogu dzięki, szczególnie za to, że jesteście!

Zakres wiedzy jaki macie, poziom profesjonalizmu i ogromna chęć pomocy są niesamowite! Jestem w szoku jak szybko reagujecie na nowe problemy i jak szybko odpowiadacie na maile. Nie wiem jak to ogarniacie.. chyba pracujecie 24/7.

Bardzo dziękuje za Wasze zaangażowanie i za to że po prostu jesteście.

Katarzyna Cabaj

właścicielka Street Dance Studio

Emil Tyszko

Najlepsze co mogło się trafić naszej firmie to kontakt z Państwem! Profesjonalnie podejście, pełen profesjonalizm, potężna wiedza i prostota w jej przekazywaniu robi takie wrażenie, że brakuje słów, żeby to opisać.

Nie wspominając o pomocy jaką niesie cały zespół.
Jak ktoś chcę spać spokojnie, to nawet ponowny lockdown nie jest straszny.

Emil Tyszko

ESFIT Studio

Joanna Sanocka

Jestem pod opieką Kancelarii już od ładnych kilku miesięcy. Polecam przede wszystkim dla własnego spokoju: nie muszę śledzić zmian w prawie, które aktualizowane są tak często, że nikt bez wiedzy prawniczej nie może się w tym zorientować. Mam wrażenie, że zespół Kancelarii jest niezniszczalny: w razie potrzeby odpisują na maile nawet w niedziele po godz. 22:00. Oprócz tego warto zauważyć, że mimo pewnie wielkiego zmęczenia i natłoku pytań kierowanych w ich stronę, odpowiedzi są zawsze grzeczne i z wysoką kulturą osobistą. Szczerze polecam.

Joanna Sanocka

Szkoła Tańca Sun Salsa

Ania Kowalska

Świetna, szybka reakcja na zmieniająca się rzeczywistość. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy – po pierwsze mogę spokojnie spać, po drugie wszystko dostaje wytłumaczone przystępnym językiem. Ważne są dla mnie tez webinary – uczą jak się zachować w określonych sytuacjach.

Ania Kowalska

KDANCE STUDIO I & A KOWALSCY

Anna Krawczyszyn-Mania

Nie wyobrażam sobie jak byśmy teraz funkcjonowali bez pomocy Kancelarii. Dziękuję! Dzięki Waszemu profesjonalizmowi, wiedzy i nadzwyczajnie dobrym kontakcie z klientem możemy pracować i spać spokojnie… Zawsze będę Was polecać ?

Anna Krawczyszyn-Mania

Szkoła Tańca Inspiracja

Sarah Tylicka

Jestem wdzięczna za bardzo szybką reakcję i elastyczne podejście. Za równo ja i mój pracownik czujemy się zaopiekowani prawnie i że spokojna głową możemy pracować. Absolutnie współpraca z Państwem to był strzał w 10. Polecam wszystkim, którzy się zastanawiają czy warto.

Sarah Tylicka

Salon Kosmetyczny "Fabryka Urody"

Barnaba Pyrak

Najlepiej i profesjonalnie! Polecam z całego serca Fundację Zarabiaj na Pasji. Dzięki ich usługom mój biznes zyskał bezpieczeństwo, a ja spokój.

Barnaba Pyrak

Księgi Barneja

Mariusz Pięta

Praca z Michałem to czysta przyjemność. Michał nie boi się zadawać trudnych pytań i poruszać niewygodnych kwestii. Rozmowa z nim nie należała do lekkich, ale skierowała mój tok myślowy na nowe tory. Michał zapoczątkował w moim klubie bardzo ważne zmiany. Przed jego przyjazdem ja robiłem większość a pracownicy wykonywali moje polecenia. Teraz to zespół współtworzy klub i wymyśla nowe rozwiązania a ja ich wspieram i pomagam w organizacji. Co ważne dostałem także materiały (webinary), które uzupełniły moją wiedzę. Mogę też o wszystko zapytać Michała – nie zostawia on właściciela i placówka zaraz po wyjeździe. Jeśli chcesz zmienić (i jesteś na to gotowy) swój biznes zdecydowanie polecam konsultację z Michałem.

Mariusz Pięta

fitness5.pl Warszawa

Diana Rasińska-Kowalczyk

Dzięki Michał Kosel Rodo, klauzule zakazane, procedury i inne rzeczy administracyjne są nie tak straszne, a nawet zupełnie przystępne. Fundacja daje mnóstwo wiedzy, teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej. No i dobrze mieć grupę ludzi, którzy robią podobne rzeczy i zmagają się z podobnymi problemami, jest zdecydowanie raźniej.

Diana Rasińska-Kowalczyk

MIJU PD Studio Zabrze

Dominik Gronostajski

Świetni ludzie, masa przydatnych informacji i mega wiedza! Po szkoleniu z Michałem i przeczytaniu jego książki od razu mam ochotę na więcej i z powodzeniem brnę dalej w swoją pasję bez obaw.

Dominik Gronostajski

Sprawny Jak Gronostaj

Poproś o kontakt – pomożemy!

Zostaw namiar do siebie, nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w celu konsultacji.

 • Zabezpieczymy przed karami i kontrolami
 • Doradzimy w kwestiach dokumentów i umów
 • Dokonamy darmowego audytu i ocenimy sytuację
 • Podpowiemy jakie rozwiązania i narzędzia warto zastosować

Opisz krótko "jak możemy Ci pomóc" - przydzielimy do Twojej sprawy odpowiedniego specjalistę

  Napisz do Nas