Nowa RZECZYWISTOŚĆ prawna

Skutecznie uzbrajamy pasjonatów w twardą wiedzę biznesową

1031

PRZEDSIĘBIORCÓW
(Ochronionych przed kontrolami i karami instytucji takich jak US, ZUS, ZAiKS, ZPAV, STOART, SANEPID czy Policja)

8 lat

SKUTECZNOŚCI
(Żadnen z naszych klientów nie zapłacił złotówki kary za legalną optymalizacje czy zabezpieczenia prawne)

od 3 169

MIESIĘCZNIE
(Minimalny przedział optymalizacji kosztów przedsiębiorcy po pierwszym miesiącu współpracy)

Jak możemy Ci pomóc?

kary i kontrole WSPARCIE PRAWNE

SPOKOJNY SEN KSIĘGOWOŚĆ FIRM

OPTYMALIZACJA I WSPARCIE PODATKI I FINANSE

DORADZTWO I WIEDZA WSPARCIE BIZNESOWE

Masz własny biznes, ale zależy Ci na tym by móc spać spokojnie?

Obawiasz się kar i kontroli?

Czy wydaje Ci się, że odkąd założyłeś firmę to wszyscy czegoś od Ciebie chcą, a nikt nie chce Ci pomóc?

Upewnij się jakie obowiązki prawne musisz spełnić, by robić to w pełni legalnie i spać spokojnie.

Zostaw maila, a nasz dział prawny skontaktuje się z Tobą, póki nie jest za późno.

Od 2015 reprezentujemy interesy przedsiębiorców

Branża Fitnessowa, Taneczna, Sportowa i Edukacyjna

Co mówią dane?

Analiza kilkuset firm, z którymi pracowaliśmy na przestrzeni ostatnich 8 lat, pokazuje, że przedsiębiorcy w małych firmach mają największy problem z:

 • Dobrą, sumienną i rozumiejącą przedsiębiorcę KSIĘGOWOŚCIĄ (księgowe ciągłe straszą kontrolą, zamiast o nas powalczyć, brak grania do jednej bramki, słaba komunikacja, przestarzała obsługa, ciągłe kłody pod nogami i dbanie o swoje interesy, a nie oszczędności właściciela firmy)
 • Bezpieczeństwem własnego biznesu (kontrole, kary, brak odpowiednich dokumentów, SANEPID, POLICJA)
 • Zmiennością przepisów (nowelizacje ustaw, nowe obowiązki, RODO, papierologia, umowy z pracownikami)
 • Opłatami z tytułu odtwarzania muzyki (ZAIKS, ZPAV, STOART)
 • Optymalizacją kosztów prowadzenia działalności (ZUS, podatki, Nowy Ład i regulacje)
 • Zapisami w regulaminie czy umowach narażającymi na wysokie kary (klauzule zakazane, naruszenia praw konsumentów, kary od UOKiK)
 • Znajomością alternatywnych rozwiązań prawnych, które pozwolą mu zabezpieczyć swój biznes (reklamacje, zwroty, kontrole, donosy, oczernianie w sieci)
 • Prawo w internecie (sprzedaż na odległość, regulaminy sklepów, platform, umowy wizerunkowe itp.)
 • Poukładanie firmy i rentowność biznesu (diagnoza, gdzie uciekają pieniądze i marnujemy czas w pracy)
 • Dostęp do specjalistów, którzy rzetelnie rozwiążą dany problem (sprawdzeni księgowi, prawnicy, specjaliści od reklamy w sieci, narzędzia do automatyzacji procesów, osoby oferujące rozwiązania, które przyśpieszają biznes)

Chcesz przestać płacić za błędy innych?

Nie jesteś pewien czy możesz SPAĆ SPOKOJNIE? Nie jesteś prawnikiem i chciałbyś się skupić w 100% na prowadzeniu swojej firmy? Nie wiesz jak zweryfikować czy Twój prawnik albo księgowa robią to dobrze? Korzystać ze specjalistów z pozostałych dziedzin biznesowych, ale za nic nie jesteś w stanie zweryfikować czy nie robią Cię w konia? Każda branża ma swoją specyfikę i tylko osoby, które są w nią zaangażowane, będą w stanie odpowiednio doradzić, PONIEWAŻ ZNAJĄ REALIA i sami tym żyją.

Dołącz na pokład – dokonamy szczegółowej analizy Twojego biznesu, na 4 kluczowych polach (prawo, podatki, bezpieczeństwo IT, rentowność biznesu) postawimy diagnozę i przygotujemy plan naprawczy. Wdrożymy niezbędne zmiany, a potem będziemy monitorowali Twój biznes, tak byś Ty mógł zająć się swoją pracą – nam zostaw resztę!

Polecane artykuły

Jeszcze do niedawna, posiadanie prawnika, to był wyjątek od reguły… Teraz musisz być księgowym, prawnikiem, managerem i akrobatą w jednym? Do tego ciągle monitorować przepisy?

Pytanie czy masz czas, by robić to SAMEMU lub co gorsza uczyć się tego od nowa?

Na czym polega współpraca?

 •  DOKUMENTY I ZABEZPIECZENIA SKROJONE NA MIARĘ POD TWOJĄ BRANŻĘ
  Formalności to w biznesie główna linia obrony. Warto mieć pewność jakie czyhają  na nas pułapki w przepisach i dostosować dokumenty pod specyfikę naszej branży. Zajmujemy się przygotowaniem wszelkich umów, odpowiedziami na pisma, reprezentacją w urzędach, czy tworzeniem nowych regulaminów, oświadczeń, czy zabezpieczeń prawnych, byś nie martwił się, że coś Cię nieoczekiwanie zaskoczy.
 • PEŁNA OBSŁUGA KSIĘGOWA 
  Doskonale rozumiemy tę branżę i wiemy jak wykorzystać optymalizacje, ulgi i zwolnienia, byś nie tracił pieniędzy, do tego wiemy jak poukładać podatkowo firmę, byś spał spokojnie i skupił się na robieniu tego na czym znasz się najlepiej. Współpraca angażuje minimum Twojego czasu, mamy pełnomocnictwa do urzędów i razem z prawnikami monitorujemy bieżący biznes
 • OPIEKA I UPDATE DOKUMENTÓW 
  Monitorujemy zmiany w prawie przez cały okres współpracy oraz wdrażamy nowe rozwiązania, tak byś spał spokojnie. Sani proponujemy optymalizacje i zmiany, które będą korzystne dla Ciebie. W przypadku nagłych pożarów pomagamy wykaraskać się i znaleźć rozwiązanie, które zminimalizuje szkody i pozwoli zaoszczędzić czas na szukanie rozwiązań w Internecie.
 • PEŁNY DOSTĘP DO SUPPORTU I WSPARCIE
  Szkolimy Twój zespół, konsultujemy zmiany, wdrażamy procedury i formalności. Wszystko dzieje się online oraz za pomocą video-konferencji, co jest wygodne i skuteczne. Dzięki czemu nie musisz wymyślać koła na nowo, my dbamy o to byś zarabiał więcej, by pieniądze nie uciekały z firmy, a Ty byś odzyskał czas, który możesz przeznaczyć na kreatywne działania rozwijające biznes.

Co od nas otrzymujesz?

 • WSPARCIE PRAWNE
  Brak strachu przed kontrolami, karami czy naruszeniami (ZUS, SANEPID, US, ZAiKS, UOKiK). W razie jakichkolwiek problemów, przejmujemy kontakt z danym urzędem czy instytucją jako pełnomocnik. Dbamy o to, by firma była zabezpieczona, by nagłe przypadki nie zaburzały bieżącej pracy, a Ty byś nie tracił czasu, pieniędzy i nerwów na gaszenie pożarów.
 • WSPARCIE KSIĘGOWE
  Przejmujemy dokumenty z poprzedniego biura księgowego i maksymalnie automatyzujemy proces związany z formalnościami, koniec z jeżdżeniem do księgowej, wysyłaniem dokumentów i pilnowaniem ich pracy – wszystko robimy za Ciebie, cyfrowo, zdalnie i masz na bieżąco podgląd do panelu z wynikami.
 • WSPARCIE PODATKOWE
  Minimum 2000 zł miesięcznie dzięki legalnej optymalizacji wynikającej z przepisów (ZUS, podatki, licencje, umowy). Jest wiele konstrukcji prawnych, które pozwalają na bezpieczniejsze i tańsze prowadzenie biznesu. Do tego w razie problemów z urzędem przejmujemy kontakt i reprezentujemy Cię w taki sposób, by nikt nie podważył danego rozwiązania
 • WSPARCIE BIZNESOWE
  Dostęp do narzędzi, gotowych rozwiązań i doświadczenia praktyków z branży (automatyzacja i strategia). Dowiedz się od osób z wieloletnim doświadczeniem, jakie rozwiązania okazały się najskuteczniejsze. Sprawiamy, że nie musisz szukać w Internecie rozwiązań, tutaj powiemy Ci co zadziałało u innych i co warto byś wdrożył we własnej firmie.

Darmowy audyt! Jak to działa?

KROK 1 Kontakt

Wypełnij formularz na dole strony, na tej podstawie nasz zespół dopyta o najważniejsze informacje, mając tym samym pełen obraz biznesu oraz problemu, który możemy dla Ciebie rozwiązać.

Audyt placówki

KROK 2 Analiza

Dział prawny ZA DARMO wskaże błędy w dokumentacji, określi ryzyka, przedstawi rozwiązania optymalizacyjne, wyceni przyszłą pracę i zaproponuje zakres działań.

KROK 3 Działanie

Wybierasz zakres zmian i akceptujesz warunki. My opracowujemy formalności, szkolimy Twój zespół, przejmujemy księgowość i pomagamy wdrożyć dokumentacje i procedury.

Zaufali Nam

Jana Šedová

Zdecydowanie polecam! Szczególnie w tym trudnym czasie, kiedy są niesamowicie pomocne sprawdzone źródła informacji. Dzięki współpracy z Fundacją nie muszę godzinami wyszukiwać i interpretować chaotyczne informacje w sieci, ponieważ wiem, że to za mnie zrobią fachowcy. Na dodatek szybko, klarownie i z wysoką kulturą osobistą.

Jana Šedová

Studio Tańca Jazzowego Tam Tam

Darian Wiesner

Polecam Kancelarię Irbis, ze względu na kompleksową obsługę prawną branży tanecznej w tych trudnych czasach. To co wyróżnia Kancelarię to stały kontakt z Klientem, bardzo szybkie odpowiedzi na pytania, wspomniana właśnie kompleksowość, którą rozumiem jako zabezpieczenie różnych obszarów mojej działalności, zespół uprzejmych profesjonalistów.

Darian Wiesner

Fruwająca Akademia Tańca

Katarzyna Cabaj

Trafiłam przez przypadek do Was, chociaż podobno przypadków nie ma i Bogu dzięki, szczególnie za to, że jesteście!

Zakres wiedzy jaki macie, poziom profesjonalizmu i ogromna chęć pomocy są niesamowite! Jestem w szoku jak szybko reagujecie na nowe problemy i jak szybko odpowiadacie na maile. Nie wiem jak to ogarniacie.. chyba pracujecie 24/7.

Bardzo dziękuje za Wasze zaangażowanie i za to że po prostu jesteście.

Katarzyna Cabaj

właścicielka Street Dance Studio

Emil Tyszko

Najlepsze co mogło się trafić naszej firmie to kontakt z Państwem! Profesjonalnie podejście, pełen profesjonalizm, potężna wiedza i prostota w jej przekazywaniu robi takie wrażenie, że brakuje słów, żeby to opisać.

Nie wspominając o pomocy jaką niesie cały zespół.
Jak ktoś chcę spać spokojnie, to nawet ponowny lockdown nie jest straszny.

Emil Tyszko

ESFIT Studio

Joanna Sanocka

Jestem pod opieką Kancelarii już od ładnych kilku miesięcy. Polecam przede wszystkim dla własnego spokoju: nie muszę śledzić zmian w prawie, które aktualizowane są tak często, że nikt bez wiedzy prawniczej nie może się w tym zorientować. Mam wrażenie, że zespół Kancelarii jest niezniszczalny: w razie potrzeby odpisują na maile nawet w niedziele po godz. 22:00. Oprócz tego warto zauważyć, że mimo pewnie wielkiego zmęczenia i natłoku pytań kierowanych w ich stronę, odpowiedzi są zawsze grzeczne i z wysoką kulturą osobistą. Szczerze polecam.

Joanna Sanocka

Szkoła Tańca Sun Salsa

Ania Kowalska

Świetna, szybka reakcja na zmieniająca się rzeczywistość. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy – po pierwsze mogę spokojnie spać, po drugie wszystko dostaje wytłumaczone przystępnym językiem. Ważne są dla mnie tez webinary – uczą jak się zachować w określonych sytuacjach.

Ania Kowalska

KDANCE STUDIO I & A KOWALSCY

Anna Krawczyszyn-Mania

Nie wyobrażam sobie jak byśmy teraz funkcjonowali bez pomocy Kancelarii. Dziękuję! Dzięki Waszemu profesjonalizmowi, wiedzy i nadzwyczajnie dobrym kontakcie z klientem możemy pracować i spać spokojnie… Zawsze będę Was polecać ?

Anna Krawczyszyn-Mania

Szkoła Tańca Inspiracja

Sarah Tylicka

Jestem wdzięczna za bardzo szybką reakcję i elastyczne podejście. Za równo ja i mój pracownik czujemy się zaopiekowani prawnie i że spokojna głową możemy pracować. Absolutnie współpraca z Państwem to był strzał w 10. Polecam wszystkim, którzy się zastanawiają czy warto.

Sarah Tylicka

Salon Kosmetyczny "Fabryka Urody"

Barnaba Pyrak

Najlepiej i profesjonalnie! Polecam z całego serca Fundację Zarabiaj na Pasji. Dzięki ich usługom mój biznes zyskał bezpieczeństwo, a ja spokój.

Barnaba Pyrak

Księgi Barneja

Mariusz Pięta

Praca z Michałem to czysta przyjemność. Michał nie boi się zadawać trudnych pytań i poruszać niewygodnych kwestii. Rozmowa z nim nie należała do lekkich, ale skierowała mój tok myślowy na nowe tory. Michał zapoczątkował w moim klubie bardzo ważne zmiany. Przed jego przyjazdem ja robiłem większość a pracownicy wykonywali moje polecenia. Teraz to zespół współtworzy klub i wymyśla nowe rozwiązania a ja ich wspieram i pomagam w organizacji. Co ważne dostałem także materiały (webinary), które uzupełniły moją wiedzę. Mogę też o wszystko zapytać Michała – nie zostawia on właściciela i placówka zaraz po wyjeździe. Jeśli chcesz zmienić (i jesteś na to gotowy) swój biznes zdecydowanie polecam konsultację z Michałem.

Mariusz Pięta

fitness5.pl Warszawa

Diana Rasińska-Kowalczyk

Dzięki Michał Kosel Rodo, klauzule zakazane, procedury i inne rzeczy administracyjne są nie tak straszne, a nawet zupełnie przystępne. Fundacja daje mnóstwo wiedzy, teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej. No i dobrze mieć grupę ludzi, którzy robią podobne rzeczy i zmagają się z podobnymi problemami, jest zdecydowanie raźniej.

Diana Rasińska-Kowalczyk

MIJU PD Studio Zabrze

Dominik Gronostajski

Świetni ludzie, masa przydatnych informacji i mega wiedza! Po szkoleniu z Michałem i przeczytaniu jego książki od razu mam ochotę na więcej i z powodzeniem brnę dalej w swoją pasję bez obaw.

Dominik Gronostajski

Sprawny Jak Gronostaj

Poproś o kontakt – pomożemy!

Zostaw namiar do siebie, nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w celu konsultacji.

 • Zabezpieczymy przed karami i kontrolami, reprezentując Cię przed dowolnym organem
 • Doradzimy w kwestiach dokumentów i umów, byś mógł spać spokojnie
 • Dokonamy darmowego audytu i ocenimy sytuację proponując coś skrojonego na miarę Twojej firmy
 • Podpowiemy jakie rozwiązania i narzędzia warto zastosować, by pieniądze przestały uciekać z firmy
 • Przejmiemy Twoją księgowość i zadbamy byś mógł zająć się swoja robotą!

Zostaw namiar do siebie - w mailu zwrotnym nasz specjalista zajmie się Tobą kompleksowo

Napisz do Nas