Materiały startowe – od tego zacznij!

DLA WŁAŚCICIELI KLUBÓW FITNESS, SZKÓŁ TAŃCA I STUDIÓW TRENINGOWYCH

Zdobądź dostęp do nagrań z 8 miast, gdzie właściciele klubów fitness, szkół tańca i studiów treningowych pokazują bebechy swojego biznesu. To osoby, które nie boją się opowiadać o ciężkich i prawdziwych doświadczeniach prowadzenia własnej placówki. #ZarabiajNaPasji #Tour to cykliczne i darmowe spotkania dla właścicieli Klubów Fitness, Szkół Tańca, Studiów Treningowych, Trenerów,  którzy chcą być na swoim oraz Pasjonatów którzy chcą w przyszłości związać się z tym biznesem.

Poniżej znajdziesz paczkę wiedzy i playlisty tematyczne, które pomogą Ci odnaleźć się w tej branży, a co za tym idzie oszczędzić czas, pieniądze i nerwy. Dowiedz się jak działa nasza branża od środka i czego NIE MÓWI nam ‘duży kapitał’, chcąc z nas zrobić jedynie serwisantów swoich usług lub podwykonawców pod budowę ich imperium. Zajrzyj do nagrań i zobacz jak wyglądały poprzednie spotkania. Wybierz materiały, które pozwolą Ci zoptymalizować swoją działalność, przekształcić w klub sportowy lub fundacje i zyskać znaczne oszczędności, które przeznaczysz na lepszy marketing i zarządzanie.

Sprawdź co Cię czeka na tej biznesowej drodze i przestań wyważać otwarte drzwi – sprawdź jak poradzili sobie inni i nie wymyślaj koła na nowo. W darmowym pakiecie są nagrania ze spotkań lokalnych w Lublinie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Krakowie i Katowicach. Pakiet NIE zawiera nagrań z Wielkiego Finału Trasy, jest do nabycia jako osobny produkt.

Chcemy nauczyć Cię jak sprzedawać swoje umiejętności, nie sprzedając przy tym swoich wartości. Byś spokojnie robił swoje, bez obawy, że jedna decyzja ‘dużego kapitału’ wywraca Twój model biznesowy do góry nogami, a Ciebie czyni de facto ich pracownikiem. Zapoznaj się z materiałami na stronie, a zdecydowanie Twoja przygoda na tym rynku będzie lżejsza i sprawi, że nie wypalisz się od frustracji czy ciągłego gonienia swojego ogona w koło. W końcu chyba nie po to zacząłeś to robić, by po latach poddać się i znów zostać pracownikiem czyjejś firmy, prawda?