Materiały startowe – od tego zacznij!

DLA WŁAŚCICIELI KLUBÓW FITNESS, SZKÓŁ TAŃCA I STUDIÓW TRENINGOWYCH

Chcemy nauczyć Cię jak sprzedawać swoje umiejętności, nie sprzedając przy tym swoich wartości. Byś spokojnie robił swoje, bez obawy, że jedna decyzja ‘dużego kapitału’ wywraca Twój model biznesowy do góry nogami, a Ciebie czyni de facto ich pracownikiem. Zapoznaj się z materiałami na stronie, a zdecydowanie Twoja przygoda na tym rynku będzie lżejsza i sprawi, że nie wypalisz się od frustracji czy ciągłego gonienia swojego ogona wkoło.


“W końcu chyba nie po to zacząłeś to robić, by po latach poddać się i znów zostać pracownikiem czyjejś firmy, prawda?


Poniżej znajdziesz paczkę wiedzy i playlisty tematyczne, które pomogą Ci odnaleźć się w tej branży, a co za tym idzie oszczędzić czas, pieniądze i nerwy. Dowiedz się jak działa nasza branża od środka i czego NIE MÓWI nam ‘duży kapitał’, chcąc z nas zrobić jedynie serwisantów swoich usług lub podwykonawców pod budowę ich imperium. Wybierz materiały, które pozwolą Ci zoptymalizować swoją działalność, przekształcić w klub sportowy lub fundacje i zyskać znaczne oszczędności, które przeznaczysz na lepszy marketing i zarządzanie.

Sprawdź co Cię czeka na tej biznesowej drodze i przestań wyważać otwarte drzwi – sprawdź jak poradzili sobie inni i nie wymyślaj koła na nowo.