FITNESS JAKO WIRTUALNE BIURO? Jak uciec od wścibskich oczu urzędników lokalnych i spać spokojnie?

Na potrzeby lepszego zrozumienia artykułu, będę używał uproszczeń, prostego języka i łatwych do wyobrażenia porównań – nie jest to artykuł dla prawników, nie chodzi też o to byście Wy jako właściciele zaczęli się doktoryzować z prawa – chodzi o to by w prosty sposób zrozumieć skomplikowane zagadnienia, które Was dotyczą i byście sami ocenili co warto wiedzieć jako właściciel i  jakie interesy wypadałoby zabezpieczyć, by uniknąć rozczarowań w razie sporów. 

CZY MOGĘ ZAREJESTROWAĆ FIRMĘ W INNY MIEŚCIE?

Prowadząc lokalny klub fitness, szkołę tańca czy studio treningowe w mniejszej miejscowości, warto rozważyć skorzystanie z usługi wirtualnego biura zarejestrowanego w Warszawie. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w której lokalni urzędnicy będą mieli wgląd w to, co dzieje się w naszej firmie i nie będą nam tam zaglądać prywatnie. Zdarza się bowiem, że urzędnicy lokalni to osoby, które znamy, spotykamy na co dzień. Szanując swoją prywatność, warto skorzystać z takich usług, szczególnie jeśli jesteśmy właścicielami klubu fitness lub szkoły tańca, który ceni sobie święty spokój.

PO CO LOKALNY URZĘDNIK MA ZAGLĄDAĆ DO NASZEGO BIZNESU?

Lokalni urzędnicy to nierzadko znajomi naszych znajomych, a istnieje możliwość przekazywania sobie danych finansowych lub innych danych, których nie chcemy ujawniać poza urzędem. Ponadto, zdarza się, że urzędnicy widzą, że podjeżdżamy nowym autem lub zrealizowaliśmy jakąś inwestycję i mogą z zazdrości lokalnie przeprowadzić kontrole zadając zbędne i bardzo intymne pytania, które normalnie by nie wystąpiły. Korzystając z usługi wirtualnego biura, unikniemy takich sytuacji i zachowamy prywatność swojego biznesu czy życia prywatnego i rodzinnego.

KONTROLE PRZESTANĄ NAS NACHODZIĆ W FIRMIE?

Dodatkowo, zgodnie z prawem, kontrola musi być przeprowadzana w miejscu rejestracji, co oznacza, że prowadząc klub w małej miejscowości, a mając biuro wirtualne w Warszawie, możemy spokojnie prowadzić biznes, bez lęku, że ktoś wpadnie nam niezapowiedziany. Nie musimy obawiać się kontroli przeprowadzanych przez lokalnych urzędników, ponieważ nasza firma staje się poza ich radarem.

Wirtualne biuro oferuje także wiele innych korzyści dla prowadzących biznes w mniejszych miejscowościach. Możemy mieć dostęp do adresu rejestrowego w prestiżowej lokalizacji, co z pewnością wpłynie na wizerunek naszej firmy.

BEZ LĘKU I CIĄGŁEGO BYCIA W GOTOWOŚCI?

Jeśli szanujemy swój święty spokój i chcemy skupić się na swojej robocie, warto rozważyć skorzystanie z tej opcji. Więcej o korzyściach, obowiązkach oraz tym jak wygląda to w praktyce opowiada jeden z naszych partnerów biznesowych, Artem Rusin, właściciel firmy “Biuro dla MiŚia” (red. – “MiŚ” – skrót od Mały i Średni Przedsiębiorca, używany często przed legislatorów) ⤵

Czujesz, że utknąłeś w miejscu?

Sprawdź naszą PLAYLISTĘ prawną i upewnij się,
czy to rozwiązanie DLA CIEBIE?

by było Cię w końcu STAĆ, na święty spokój!

Samodzielnie dobierz pakiet pod Twoje potrzeby,
zobacz co MY MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

i samodzielnie OBLICZ koszty współpracy!